StarozytnyKosmitaSumw 21372023-03-10T18:01:57+01:0045kiedy już nawet Francuzi zaczęli produkować cenzo xD #2137456Udostępnij
Alalai2023-03-10T22:23:54+01:001@StarozytnyKosmita te francuskie to zawsze dla mnie takie bezbeki były, mają dziwne poczucie humoru
RKS_Huwdu_Hooligans2023-03-10T22:35:03+01:002@StarozytnyKosmita żeby się nie skończyło tak, że rycerze maryi tam wpadną i im kolejne inferno zrobią.