@pescyn dostałem sadzonkę od Pani mającej biuro obok mnie, wymieniłem ziemię i postawiłem na południowym oknie. Po około 3 miesiącach zakwitła
Niżej na zdjęciu pierwszy kwiat z 9 marca 2022
Edit: teraz też będę musiał zasilić jakims nawozem bo zaczynają liście żółknąć (chyba że to wpływ mniejszej ilości światła)

Zaloguj się aby komentować