@SuperSzturmowiec Na chwilę było dobrze a teraz znowu czuję jak się gnój w jelitach przelewa. Aż sobie cole wypiłem aby trochę się poodbijało a cole już rzadko kiedy piję, chyba to trzeci raz w tym roku.
Ewidentnie kurczak z ryżem się odbija którego w nocy jadłem.