Kind_xDTwórcaw Przegryw2023-03-05T19:42:38+01:0013Jutro rozmowa kwalifikacja w kolchozie. Boję się że źle wypadnę i mnie nie zatrudnią. #przegryw136Udostępnij
Okrupnik2023-03-05T19:46:05+01:006@Kind_xD Ja bym się bał że mnie zatrudnią i będę musiał udawać normalnego
PaczeIok2023-03-05T19:47:09+01:005Musisz wejść na pełnej pizdzie jak do siebie, oni to doceniają. Nie doceniają za to takich co starają się wyjść najlepiej bo takich to tylko po to biorą żeby nimi pomiatać potem xd
Neetowiec2023-03-05T21:05:42+01:005@Kind_xD Przecież rozmowa kołchozie to tylko zobaczyć czy się myjesz i czy masz wszystkie kończyny. Jak Cię zaprosili do kołchozu, to znaczy żeby pokazać ci zakład i powiedzieć że za dwa dni badania i do roboty.