DoktorNaukKoneserw Rozkminy2021-01-31T14:36:28+01:001Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni.11Udostępnij
Rastablasta2021-01-31T14:43:56+01:001WOW! Głembia tego wpisu mnie rozjebała. Leżę i wstać nie mogie. Szok! Jakie to je normalnie... Eeeeeeeee... #doktorsroktor