hyntforfurKoneserw Hydepark2023-02-05T17:56:31+01:001JESZCZE pierwszego questa nie było a już jest opowieść o pedałach xd co ten wiedzmin to ja nie17Udostępnij
Pimenista22023-02-05T18:33:29+01:000@hyntforfur ale w czym, w grze? Czy co, w serialu jeszcze rozumiem wpływ pedalstwa, ale w grze? To wyszła jakaś 4 część?
hyntforfur2023-02-06T13:49:04+01:001@Pimenista2 na poczatku wieska 3 jest kupiec który w rozmowie się przyznaje że skądś wywalili bo został nakryty na dupceniu się z jakimś synem namiestnika czy kogoś tam i narzeka na zły los.