Jestem pod wrażeniem i gratuluję twórcy Hejto. Wykop przez wiele lat istnienia nie dorównuje temu młodemu portalowi pod każdym względem. Mam nadzieję, że w końcu upadną i sobie ten głupi ryj rozbiją razem z rogalowym księciem, za brak reakcji na niezadowolenie użytkowników z "pracy" przyglupich moderatorów czy "działania" strony.