@JesteDiplodokie to generalnie dobry kontent postuje. Falafelku ty, kebabie w picie z sosem czosnkowym (czostkowym).
#gownowpis #takaprawda #oswiadczenie
@JesteDiplodokie to generalnie dobry kontent postuje. Falafelku ty, kebabie w picie z sosem czosnkowym (czostkowym).
#gownowpis #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować