Jest jeden plus tej dużej awarii.
Plusboty / komentarzoboty typu cronox, dev, flaki nie są obecnie aktywne...
#hejto
Jest jeden plus tej dużej awarii.
Plusboty / komentarzoboty typu cronox, dev, flaki nie są obecnie aktywne...
#hejto
@Acrivec Gromów będzie dobrze ponad 20 tysięcy (osiągnięcie Wyrocznia wbiłem dosyć szybko, a dostaje się je za 5000 piorunów). Obserwuję przynajmniej kilkaset osób, ale ciężko stwierdzić, bo nie mam żadnego wyznacznika. Co do "kiedy zacznę znowu" - kiedy będzie mi to potrzebne do testów czegoś. Ale nie martw się, pioruny i komentarze są już przetestowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować