Hejto.pl
Jeden z komentarzy autobotów: TRZEBA NAM PREZYDENTA BOKSERA Poczym odpowiada sam sobie: ZGADZAM SIĘ, POTRZEBA NAM - pokojowonastawionaowca - Hejto.pl