Januszex jest ze mnie zadowolony, tylko jedna uwagę dostałem, że muszę bardziej się skupić, bo raz pomylilem wymiar. Czyli to, co już sto razy mówiłem, że jest moim problemem - brak koncentracji przez depresję. Jak coś spieprzę to podcina mi skrzydła, chce zapaść się pod ziemię i zadręczam się jak mogłem tak spieprzyc. Ehhh gdyby nie ta depresja to w sumie byłbym normalny i normalnie ogarniał. #przegryw #praca #pracbaza #januszex #depresja