Jakoś tak nieswojo się czuję bez @starnak i @paliwoda. Może ktoś ich tutaj zaimportować? Wykop bez nich upadnie już totalnie.
Jakoś tak nieswojo się czuję bez @starnak i @paliwoda. Może ktoś ich tutaj zaimportować? Wykop bez nich upadnie już totalnie.
Zaloguj się aby komentować