Jakiś czas temu pokazywałem kolekcję "duzych kotów", dzisiaj udało mi się skompletować niedźwiedzie.
#lego #legodamwa

Jakiś czas temu pokazywałem kolekcję "duzych kotów", dzisiaj udało mi się skompletować niedźwiedzie.
#lego #legodamwa

@ToksycznySocjopata powiedziałbym, że są w skali minifigurek. Taki brązowy "miedźwiedź" ma do 1.5m w kłębie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nied%C5%BAwied%C5%BA_brunatny czyli jak postawisz figurkę koło niego to może nawet odrobinę za duży jest
Zaloguj się aby komentować