Jaki płacz na #wykop że niby tutaj ssmani banują XD zatrzymali się w rozwoju i zostali na starym portalu z problemami i Orlenem ale no ważne że nikt przegrywa nie zbanuje. Brawo #hejto tak dalej. Jeżeli czyta to jakiś admin to proponuję dodać ukryte rolę, jak jakiś przegryw będzie pisał pod tagiem to po jakimś czasie nada ukrytą rolę i zniknie z oczu ludzi którzy będą mieli ten tag na czarno.