Jak wczoraj rozmawiałem z @Evivalarte na temat tematu (xd) sonetu na jej edycję to pewnie myślała że to żart ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) a tu niespodzianka! Zapraszam xD
Kiciusioreizm
Każdy wie, kiciusie trzeba miłować
Nie zliczone są kocie kawiarnie odwiedzone
Bo tak piękne i słodkie są one
Nie wytrzymię, muszę je wycałować!
Każdy wie, kiciusie trzeba miłować
Do tego przez Boga są stworzone
Moje ramiona ich nienasycone
Chcę je głaskać, tulić i całować!
Mojej mało tego kota naszego
Ku następnym wyrywa się jej ciało
Chciałaby kolejnego, równie słodkiego
Ale takich okazów jest wyjątkowo mało!
Bo Kiciusioreizm to kult piękności
Oraz do kotów niezwykłej miłości!
#nasonety #tworczoscwlasna #zafirewallem