ANDRZ_JzKMICIC★Gwiazdorw Hydepark2023-01-18T07:05:13+01:002Jak to możliwe że ja, prosty Andrz_jzKmicic już tu od dwóch lat jestem, kiedy to minęło xD26Udostępnij
DMDG2023-01-18T07:10:55+01:001@ANDRZ_JzKMICIC kurde, że też żałuje, że nie bywałem tu częściej.. jednak usunąłem konto na tamtym portalu społecznościowym i tu zaczynam nowe życie
ANDRZ_JzKMICIC2023-01-18T07:15:01+01:002@DMDG ja w nowej wersji nawet nie mogę się zalogować więc też jakbym już nie miał tam konta xD
ColonelSanders2023-01-18T07:17:34+01:000@ANDRZ_JzKMICIC A ja od wczoraj, no popatrz jak ten czas zasuwa, Andrzejku, jeszcze tylko 40 lat pracy u Pana Janusza i można iść na emeryturę i umrzeć na zawał.