@Okrupnik no właśnie nie cisnę co najwyżej do połowy bo właśnie wtedy kopci jak motur jest obciążony. Przez to niestety muszę utrzymywać powyżej 1,5kobr
Już się umuwiłem do mechanbika żeby je zbadał przelewowo
150 za wymianę za sztukę najgorzej + koszt wytryska
@Okrupnik ehhhhh nie podobają mi się inne auta. Nawet na bejce bym nie zmienił jeśli chodzi o wygląd. Bo technicznie to prawie wszystkie auta są lepsze.
Moja ar156 polift w sedesie to torpeda. Jak zarobię pare goldów to kupię 166 polifta.
no to ten postawili próbówki na przelewach i wyszło równo i że racze nie leje. I podpowiedzieli że przepływomierz jak ma nieszczelności to może mieć takie objawy jak kopcenie i duże spalanie. Jutro będę rozbierał bo tam coś robiłem i może coś spier%%%łem przy składaniu.