Hejto.pl
Jak ja nie lubię wybierać (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ Aktualnie korzystam z asi120mc. Dobija mnie w tej kamerce - TymczasowyNick66 - Hejto.pl