Ja widzący ludzi na X i FB którzy namawiają do głosowania na kandydata "obywatelskiego" o mentalności typowego sebixa:
#polityka #bekazpisu #humorobrazkowy

Ja widzący ludzi na X i FB którzy namawiają do głosowania na kandydata "obywatelskiego" o mentalności typowego sebixa:
#polityka #bekazpisu #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować