Curumo2024-01-01T04:08:07+01:003Wolę wy⁎⁎⁎ać w powietrze coś co pięknie rozświetla niebo, niż wy⁎⁎⁎ać w siebie coś co rozświetla wątrobę. Buziaki
cebulaZrosolu2024-01-01T04:08:11+01:006@Dzielny no ale o co chodzi? Też nigdy ani złotówki nie wydałem na fajerwerki a co roku oglądam xD Czy to jest zakazane, czy po prostu jakiegoś hejto żartu nie czaje?