Ja to jestem popierdolony. W pracy sobie myślę jak to sobie będę wieczorkiem pykał w gierki, a jak już przychodzi ten wieczór i gram, to myślę o pracy.
Ja to jestem popierdolony. W pracy sobie myślę jak to sobie będę wieczorkiem pykał w gierki, a jak już przychodzi ten wieczór i gram, to myślę o pracy.
@GucciSlav Ja przez dobre 10-15 lat nie miałem kompa nadającego się do grania. Zawsze przez ten czas był laps ze słabą grafiką. Od 2 lat mam całkiem przyzwoitą konfigurację i co? Oczywiście, że nie gram... Kupuję gry na Steamie i innych GOG-ach, ale jest to jakaś forma, pogoni za białym króliczkiem. Mam świadomość, że gry, które kupuję pójdą mi na kompie, ale i tak oglądam, jak inni grają na YT... pojebało mnie dokumentnie xD
Zaloguj się aby komentować