Ja na miejscu Tuska przywitał bym ten protest z jakiegoś balkonu czy czegoś tam. Machałbym do nich, uśmiechał się, krzyczał z tłumem: zwyciężymy. #polityka
Ja na miejscu Tuska przywitał bym ten protest z jakiegoś balkonu czy czegoś tam. Machałbym do nich, uśmiechał się, krzyczał z tłumem: zwyciężymy. #polityka
Zaloguj się aby komentować