Ja lubię lato, ale jak komuś za ciepło to polecam na wieczór dla ochłody film "Kewin sam w domu"
#latonapierdalaj
Ja lubię lato, ale jak komuś za ciepło to polecam na wieczór dla ochłody film "Kewin sam w domu"
#latonapierdalaj
Zaloguj się aby komentować