Ja j⁎⁎ie, jadę właśnie pociągiem i ofc obok musiała usiąść jakaś Pamelka wypsikana La Vie Es Belle czy tam innym słodkim gównem, rzygnę zara
Ja j⁎⁎ie, jadę właśnie pociągiem i ofc obok musiała usiąść jakaś Pamelka wypsikana La Vie Es Belle czy tam innym słodkim gównem, rzygnę zara
Zaloguj się aby komentować