Instalacja appki na iOS zakłada Ci konto u jej dostawcy, ale jej odinstalowanie nigdy go nie usuwa. Od 2022 ma się to zmienić - Apple o to zadba
Instalacja appki na iOS zakłada Ci konto u jej dostawcy, ale jej odinstalowanie nigdy go nie usuwa. Od 2022 ma się to zmienić - Apple o to zadba
Zaloguj się aby komentować