@Chmurkins nie wygląda to na wpust deszczowy, rzędna rusztu jest jak rzędna krawężnika. możliwe że akurat to jest dobrze zrobione, a powódź wynika z czego innego?
@Chmurkins ale może to nie jest do zbierania wody? może to studnia telekomunikacyjna, albo kanały ciepłowniczego, albo zasuw wody pitnej. nie wszystko z rusztem ma zbierać wodę
@Chmurkins przeważnie chodzi o wentylowanie kanału czy studni, ale tego przypadku nie znam, może było: trzeba czymś przykryć, a mamy tylko z rusztem - dobra dawaj