cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-08-11T17:13:49+02:0010I mój bezalkoholowy drineczek #pijzhejto106Udostępnij
PlatynowyBazant202024-08-11T17:25:31+02:002Parę dni temu pisałeś o zepsutej desce w kiblu, wczoraj się zepsuła u mnie. Może za parę dni przerzucę się na bezalkoholowe drinki 🙂
cebulaZrosolu2024-08-11T18:41:17+02:000@deafone w wodzie to się ryby wiesz co. Po co mówić komuś co ma pić? :p
VonTrupka2024-08-11T21:09:46+02:000co tam mieszasz? muszę coś wymyślić, bo same soki przesłodziły mnie już