jmuhhaFenomenw Hydepark2024-01-21T10:17:28+01:0024I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #nostalgia244Udostępnij
argonauta2024-01-21T15:37:03+01:001rodzinom tych co zginęli na drzewach przy drogach, aby innym się to nie przytrafiło. mimo wszystko takie drogi znajdziesz, tylko na mniej popularnych trasach np. w woj. Pomorskim, Podlaskim
Karonon2024-01-21T16:59:38+01:002@argonauta jak się jeździ z głową a nie dostaje pierdolca za kierownicą to te drzewa nikomu nie przeszkadzają, pierdolenie...
Rmbajlo2024-01-21T17:11:02+01:001@Karonon wystarczy,że z naprzeciwka będzie jechał gościu na bombie to lądujesz na drzewie,bo nie ma gdzie uciekać jak na czołówkę będzie lecieć.