Cieszy ze przynajmniej nasz Pan Prezydent nie wyszedł na spotkanie z prezydentem USA w zelichowym dresie i polarze Dziwną modę maja tam na wschodzie. Swoją drogą patrzcie jak za PiSu nas szanują na świcie, nawet POTUS jeździ co chwile jak kot z pęcherzem do nas, a w Niemczech i Francji słychać trzask pękajacych dup. Wzrost płac 13 procent, rekordowo niskie bezrobocie, zakupy zbrojeniowe, świetna infrastruktura, 5 milionów Ukraińców wali drzwiami i oknami by żyć w cywilizacji a nie tylko kartoszki z poliwką od swieta. Można bez ośmiorniczek? Można. Wystarczy nie kraść.