@Merkury telltale az do teraz nabrało wody w usta i nie było żadnych informacji praktycznie od pojawienia się strony gry na sklepie Epica (co było bodaj w 2024) poza zdawkowym zapewnieniem, że gra powstaje (w komentarzu pod jakimś tweetem od fana z tego co kojarzę xd). Jedyne czego się dowiedzieliśmy to, że nad drugim Wolfem, przez jakiś czas pracowało AdHoc studios, ale, że prace że strony telltale nie posuwały się do przodu to opuścili projekt i zdążyli wypuścić Dispatch. W między czasie mieli też w telltale zwolnienia. Niedawno ktoś wygrzebał, że pewne brazylijskie studio współpracuje z telltale nad dwoma projektami (spekulowano, że właśnie Wolf 2 i remaster pierwszej części, co chyba dziś się właśnie potwierdziło) bazując na stronie rzeczonego dewelopera. Obym się mylił, ale w kościach czuję, że przesuną później na jeszcze kolejny rok bo Wilczek zalicza development hell mniejszy chyba tylko od niesławnego Beyond Good and Evil 2 od Ubisoftu (no I może Star Citizena)