https://www.youtube.com/watch?v=u1O8dOR1CbY
Zgłaszam album studyjny Bisz / Radex* – Wilczy Humor
Kilka słów: fajny jest to album.
#kacikmelomana
#muzyka #triphop

https://www.youtube.com/watch?v=u1O8dOR1CbY
Zgłaszam album studyjny Bisz / Radex* – Wilczy Humor
Kilka słów: fajny jest to album.
#kacikmelomana
#muzyka #triphop

Cały album opublikowano online za free , w dniu premiery plytek - na tidalu, później na kanale YT wytwórni Pchamytensyf:
https://youtube.com/playlist?list=PL9ebKcxx0KaHrkCvXv0lu4HcpgTe5Hro3

@Heheszki Wiem przypierdalam się ale się zasady lekko zmieniły. Ze względu na to, że większość uczestników nie ma czasu na słuchanie całych albumów to podajemy teraz pojedyńcze utwóry.
- do zabawy zgłaszamy pojedyńczy utwór z albumu lub EPki. Album/Epka raz użyta blokuje możliwość dodawania innych utworów z niej.
Podajemy nazwy albumów/epek bo w ten sposób blokuje to możliwość wrzucania innych utworów z danego album/epki. Ogranicza to monotemaczyność i sprowadzania edycji do jednego twórcy (wiem, że to nie musi być konieczne), plus łatwiej będzie w przyszłych edycjach blokować całe albumy/epki niż sprawdzać czy konkretny utwór już był.
@LeniwaPanda ok, to weź ten: https://youtu.be/Rzwd-Cf8QhQ
"Dorośli", ale podkreśl proszę że to album Trip Hopowy, a to jego część
Uff! Już jesteśmy dorośli
Upodabniamy do roślin się
Dalekie sztormy nie burzą naszego spokoju
Jarzmią je the Doors'i w tle
Gdy nas usypia estetyka
Życie jest ładne póki nie dotyka się go
W budce pod blokiem ochroniarze siedzą
Od płotów odbija się zło
Trudne sprawy do zimnej kawy
Niewinne myśli, o ślicznej niani
Projekty w pracy, na wakacje plany
W niedziele kac i niewiele poza nim
Lecz masz tajemnicę
Choć gin śpi w butelce, bo nie ma już życzeń
I gdy w głębi ciebie coś zaczyna krzyczeć
Cśśś... Taki jest świat, takie jest życie
Zaloguj się aby komentować