@KLH2 wiem o co Ci chodzi, no może napisałem na wyrost, ale co to jest abayo? Nie jestem jakimś psychofanem, nie siedzę na fandomie Sergio Leone, wyjeżdżasz mi z jakimś abayo, które może bym zapamiętał jakobym oglądał godzinę temu, nie mam pamięci do każdego szczegółu co nic nie wynosi do mojego życia. Dlatego pytam co abayo?
Zaloguj się aby komentować