@Nedkely
https://www.ikea.com/pl/pl/p/idealisk-korkociag-srebrny-matowy-10149029/
Ten mam od ohoho i jeszcze dłużej :)
A jak akurat nie mam pod ręką otwieracza ale mam wino to zawsze mam że sobą scyzoryk i mam tam korkociąg :)
Zaloguj się aby komentować