enkamayo2024-01-25T12:22:30+01:007Taka ciekawostka. Niemcy mówią odwrotnie. Pod górkę jest pozytywne, a z górki negatywne.
opinia-rowna-sie-polityka2024-01-25T23:41:36+01:000Mieszkam w mieście gdzie taka kolej przejezdza, jest to jako atrakcją turystyczna. Jak wystawisz łeb przez okno szybko przemieniasz się w rdzennego Afrykanina XD