Hotdog ze stacji (a nawet dwa) o 3:00 jako pierwszy posiłek od 24h smakuje jak nadjedzenie.
#oswiadczenie #takaprawda #jedzzhejto
Hotdog ze stacji (a nawet dwa) o 3:00 jako pierwszy posiłek od 24h smakuje jak nadjedzenie.
#oswiadczenie #takaprawda #jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować