micin32024-05-05T14:55:37+02:006@Acrivec Jebaniutcy, mieli za⁎⁎⁎⁎sty PR i niesamowicie zgraną społeczność, a postrzelili się z łuku w plecy. Sony chyba walczy z Nintendo o miano najgorszej firmy gamingowej roku.
Sweet_acc_pr0sa2024-05-05T18:14:28+02:003@micin3 nie wiem, ja tam Sony rozumiem, pierwsza moja myśl była taka że w ten sposób łatwo odsiac cziterow spierdolonych