#hejto @dev Pchasz się w multi konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarze (11)
@dev nie rozumiesz, że jeśli wpisujesz te swoje formułki pod WIĘKSZOŚCIĄ wpisów to jest to o wiele bardziej irytujące, bo widać to prawie wszędzie? Wysłałbyś każdemu priva raz to każdy zobaczyłby tylko raz twóją twórczość i to co najwyżej dostałbyś odpowiedź, a tak to wkurwiasz niemiłosiernie masy ludzi, którzy próbują normalnie korzystać z serwisu. Jesteś naprawdę tak ułomny, czy tylko udajesz głupka?
@size A czy ty rozumiesz, że ja to wysyłam raz na użytkownika i potem już taki użytkownik nic nie dostaje, więc bardzo szybko skończy się pula "nowych" użytkowników? Większość będzie przywitana - a w efekcie te komentarze będą bardzo rzadkie. Teraz wygląda to bardziej jak "spam", bo hejto ma po prostu sporą ilość aktywnych użytkowników (co się chwali), a nie samych lurkerów i kilka osób tworzących content. Daj godzinkę, może dwie - i nie będzie się już to rzucać w oczy.
@dev gościu, nie dociera do ciebie, że twoje wypociny są pod prawie każdym wpisem w nowościach, które podczas przeglądania straszliwie wkurwiają? To jest twój cel? OK, więc zgłaszam cię jako trolla. A jeśli miałeś inne intencje to daję ci właśnie sygnał, że coś ci nie wychodzi. Po prostu rusz głową i zerknij sobie na /najnowsze. Inna sprawa, że za nic nie rozumiem po kiego groma w ogóle wypisujesz te bzdety pod większością wpisów.
@size
gościu, nie dociera do ciebie, że twoje wypociny są pod prawie każdym wpisem w nowościach, które podczas przeglądania straszliwie wkurwiają?
zostaw go, toż to autysta, oni mają immune na takie rzeczy
ja bym priva wolał bo bym sobie pogadał a @dev jakby pisał jednocześnie z 20 osobami nie miałby czasu spamować innym
@Gnojokok
Ale na c⁎⁎j to w ogóle wysyłasz?
autyyyyzm
Zaloguj się aby komentować