Semicolon2023-01-28T17:57:12+01:0024@Dzienpachniejakpoczatek ja lubię jak komentarz ma więcej plusów niż wpis
Maniak2023-01-28T18:59:01+01:002@KonSamSieWali Tylko w przypadku, gdy ktoś wyrazi opinię z którą się stanowczo nie zgadzasz. Wtedy komentujesz żeby sprostować, ale danie pioruna byłoby trochę jak przyznanie mu racji i wypromowanie tej złej opinii : p
OKSZARUM2023-01-28T23:45:08+01:001@KonSamSieWali Zasada jest jedna - płatki możesz sypać jak chcesz, ale najpierw piorun, portem komentarz :x