Hejo! Dalej żyje i rozwijam kanał, tylko problem jest natury biurokracyjnej i fiskusowej i czekam tak już długo na jakieś decyzje ...
Hejo! Dalej żyje i rozwijam kanał, tylko problem jest natury biurokracyjnej i fiskusowej i czekam tak już długo na jakieś decyzje ...
Zaloguj się aby komentować