

@Tyglys Ech... ten polski punk, kocham i nienawidzę, to muzycznie było i jest słabe. Ale:
teksty bywały przyzwoite,
ludzie byli zjednoczeni,
dla wielu to sentymentalna młodość i najważniejszy czas życia,
jest przeciwieństwem współczesnego instagrama
jak dziewczyna miała "to coś", to miała
Pozdrawiam wszystkich boomerów co pamiętają polski woodstock, czochrajbobra i... #pdk
Zaloguj się aby komentować