alq★Mocarzw Programowanie2021-08-23T00:09:52+02:002Hej @Hejto to wasze API to jednak tak średnio działa xd nie mogę dodać aplikacji 500 leci 23Udostępnij
alq2021-08-23T16:11:39+02:001@awokado o Panie złoty. Bez protokołu podawałem. No i zamiast sorry, error, podaj protokół albo spierdzielaj to takie piękne ooops server error xd