Sweet_acc_pr0sa2023-09-02T05:37:47+02:0012@Bajo-Jajo mial byc strongest a oklepal go jego własny mistrz
Opornik★2023-09-02T09:55:13+02:002Dla mnie Anakin to zawsze był turbodebil, jak widać nie tylko dla mnie. https://m.youtube.com/watch?v=m0gXQhn74aU https://m.youtube.com/watch?v=7OlKmoApdok