Patobus2025-06-10T14:40:15+02:007Panie kochany, ale H9 to szanuj! Gdyby tak rdzewiała to nie jeździłyby dziś 30-letnie okazy na linii.
mtriciak332025-06-10T17:27:24+02:001@Patobus w sumie racja, na linii montażowej to on się od razu przegrzewał ;)
jonas2025-06-10T20:50:01+02:002-Dziadku, a dlaczego masz klapkę z przodu? -Żeby sprawniej zbierać rannych po ataku wojsk Paktu Warszawskiego na kraje NATO, wnusiu. https://forum.odkrywca.pl/topic/704142-autosan-h9-jako-wojskowa-sanitarka/ Autosan H9 jako wojskowa sanitarkaOcierajac sie w swoim zyciu zawodowym o obsluge i naprawe Autosana H9 , zawsze intrygowala mnie przednia klapa za ktora nic praktycznie nie bylo oprocz tylu demontowalnej szafki na zeczy kierowcy.Slyszalem parokrotnie , ze autobus ten od poczatku byl zaprojektowany z mysla aby latwo go przerobic ...Forum Odkrywcy