szatkus-72026-06-21T14:23:38+02:003@Fox emmm... czyli dokładnie tak samo, jak gdy skończy się paliwo?
beetroot2026-06-21T16:40:05+02:002@szatkus-7 leci do najbliższej stacji, tam bierze pusty pojemnik po płynie do spryskiwaczy, wlewa 5 litrów, wraca do samochodu i jedzie na stację.