halo #wroclaw
mój film, o którym więcej pisałem już na swoim tagu: #w8jek
będzie jutro wyświetlany na festiwalu Podwodny Wrocław w Browarze Mieszczańskim,
wstęp za darmo, a dokładna rozpiska godzinowa w komentarzu, wpadajcie, ja pewnie przyjdę, ale mogę się spóźnić!
#tworczoscwlasna #animacja

