KasiaJFanatykw Hydepark2023-08-04T17:21:16+02:008Grafik płakał jak projektował #heheszki #lgbt #grafika86Udostępnij
kokosowa_sniezka2023-08-04T17:30:05+02:004poigram z ogniem choć absolutnie homofobem nie jestem. wózek inwalidzki a nie rower? za duża kumulacja pedałów by była?
darkonnen2023-08-04T19:32:11+02:001kręcą się w kółko, bo tylko biały jednym kołem kręci a czarny flagę trzyma. lewacka logika pięknie ukazana