LovelyPL2023-10-09T17:20:33+02:001To zdecydowanie musi być prawda - nie ma takich zbiegów okoliczności. Jak używam tylko Chrome (bez adreno) to znaczy, że jestem w połowie naćpanym satanistą, czy jak?
binarna_mlockarnia2023-10-13T11:11:28+02:000@ICD10F20 ej no Adreno to nie Google tylko Qualcomm, btw. kiedys ATI sprzedało im dział graficznych układów mobilnych, a samo Adreno to anagram Radeon, to było jeszcze zanim AMD kupiło ATI
ICD10F202023-10-13T16:08:12+02:000@binarna_mlockarnia i właśnie tak to się wszystko łączy. nie wiadomo w co wierzyć ostatecznie.