Sztos

GONGYU 弓屿村 Autentyczna chińska wieś, ShangriLa Wschodnich Chin
Cześć społeczności HejTo!

Tym razem chciałem się z wami podzielić przecudnym miejscem, jakie odkryłem podczas wojaży po zapomnianych zakątkach #chiny. W ten sposób trafiłem do malowniczo położonej wśród górskich szczytów wioski GONGYU w prowincji Zhejiang (ok. 4-godzin od #szanghaj).

Wioska ma ok. 1000 lat historii, oraz 100+ letnia autentyczną zabudowę, jej mieszkańcy są również nie wiele młodsi od tych budynków, gdyż wszyscy młodzi wyjechali za praca, edukacja i lepszym standardem życie. Pomimo ciężkich warunków, braku dogodności oferowanych przez nowoczesny świat jestem po części w stanie zrozumieć jej mieszkańców, że zdecydowali się tam zostać. Dodam, że najbliższa droga jest oddalona o 2 godziny pieszej wędrówki... zastanawiam się, w jaki sposób oni przetransportowali tam te pralki i lodówki.

Zapraszam do zapoznania się z vlogiem: https://youtu.be/w_rojW4kFXY

Również bardzo proszę o wsparcie rozwoju kanału i wykop:

https://www.wykop.pl/link/6244761/gongyu-%E5%BC%93%E5%B1%BF%E6%9D%91-autentyczna-chinska-wies-shangrila-wschodnich-chin/

Z góry serdecznie dziękuje.
Denis

f1de2214-f8d1-45a1-8d0c-81d723a49ecd

@lubieplackijohn podziękować!

@denis-w-chinach Żaden problem

alidzirok temu

@denis-w-chinach Świetne te filmiki robisz! Rób więcej!

@alidzi milo mi, jeszcze kilka ciekawych materiałów czeka na zmontowanie. Mam nadzieje, że w końcu powrócę do regularnego prostowania.

alidzirok temu

@denis-w-chinach Postuj ile wlezie! Świetnie się do kawy i śniadania ogląda

@alidzi dzisiaj zacząłem prace nad kolejnym filmem, będzie dostępny w tygodniu. W międzyczasie się zastanawiam nad AMA (Ask Me Any Question ) na HejTo, a później an Wykop.

alidzirok temu

@denis-w-chinach To naprawdę zajebisty pomysł! Trzeba z @hejto załatwić

@alidzi bedzie, bedzie

Zaloguj się aby komentować