gacek★Fenomenw Muzyka2021-04-08T19:16:29+02:0011Gonciarz analizuje i słucha utwór Maty "Patoreakcja" - jak dla mnie teledysk to jest sztos na maxa. https://youtu.be/Cy09rmYuahU 114Udostępnij
Bipalium_kewense2021-04-08T19:19:08+02:005@gacek Jeden z najlepszych teledysków, jakie ostatnio widziałem. Przy oglądaniu wydaje się, że trwa znacznie dłużej niż w rzeczywistości, ale z pozytywnej przyczyny - bo tak dużo się w nim dzieje.
adrian-wieczorek2021-04-08T19:30:36+02:002@Vendetta @Bipalium_kewense on i tak lamie konwencje w tym ze ne dostosowuje sie do spotifajowego 3:30
MG782021-04-08T19:34:46+02:001@gacek kawałek osobiście w moje gusta muzycznie nie trafił, ale reakcja na niego bardzo spoko ;d