@Domino jak ktoś lubi takie rzeczy to polecam pokazy lotnicze (ja byłem w Lesznie, wiem że jeszcze jest chyba w Radomiu). Młodzi zadowoleni, my też , tylko źle ogarnęliśmy się na ten piknik i już niestety musieliśmy ominąć nocny pokaz który robił robotę